Advertising

xxxteenysporn hotel


Јас сум млад човек кој е познат и сакан од неговата околина. Големина на телото
се сака од страна на повеќето млади девојки, но јас
како зрели жени кои се постари од мене.
Не предат како девојки затоа што добро си ја знаат работата и не познаваат граници во креветот . Целата приказна што ќе ја раскажам
дали е вистина и на никаков начин превземена од некаде или фиктивна
. Инцидентот започна на почетокот на минатата зима, во декември 2001 година,
и продолжува.

Бидејќи брат ми беше возач на камион, тој секогаш одеше на долги растојанија. Откако учев во средно училиште во тоа време , почнав да останам со нив, така што
можам да учам и да не ја оставам тетка ми сама .
Порано мислев на
тетка ми претходно, но немав идеја за водење љубов со неа на било кој начин
. Една ВЕЧЕР бевме сами со тетка ми и гледавме ТЕЛЕВИЗИЈА. Останавме ние двајцата
седејќи на подот и тетка ми почна да се види, потпирајќи се главата на мојот скут
. Си играв и со нејзината коса. Мојата тетка
се користи за да се одржи мојот кур со правење на многу шеги на мене, таа ќе каже дека е возрасен или нешто, и таа ќе ме натера да
запален. Овој пат, со главата на мојот кур, тој почна да го галат со раката и
нормално, мојот кур почна да се зголемува малку.

Тогаш тетка ми почна да ги забрзува движењата на нејзината рака и
рече дека си пораснал. Во тоа време, јас слајд мојата рака во косата, јас отидов надолу
од долната облека, прво до половината, и од таму до местото каде што беа гаќичките
. Мислев дека главата ќе ми експлодира. На тетка ми и моите раце
и двете се забрзуваат, како да дејствуваат заедно.

Огнени … побрзо тетка ми милува, подлабоко
Почнав да одам, и со раката под нејзините гаќи, стигнав
прво нејзиниот задник, а потоа нејзината пламена пичка како што лежеше на нејзината страна.
Го наместив средниот прст на десната рака на неговата пичка и почнав да го ставам внатре и надвор. Во тој момент
се забрзува дишењето на тетка ми и таа
почна да ми го стискаш курот како да ќе го откине. Кога ги забрзав моите движења, тетка ми почна да се тресе
и нејзината веќе тесна пичка почна да ми ја стега раката повеќе. I
не сум ејакулирана уште и не сакав да ејакулирам вака. Бидејќи
Бев сигурен дека ќе го ебам на крајот.

Откако дојде до себе, седнавме на седиштата еден до друг и
ме праша дали ти е жал. Реков не, и двајцата го сакавме и тој
одговори дека е така. Потоа легнав до него и ја ставив раката на неговата пичка. Потоа
свирење за малку, таа почна да стенкање повторно и почнав да одам
долу од нејзините гради. Сакав да и ги ставам гаќичките на страна и да ја лижам пичката
но таа мислеше дека ќе ја ебам и рече не.

Ми рече прво да побарам, а сега не. Во тоа време
надвор заѕвони кола,а брат ми свирна. Мојата тетка
рече, види, брат ти веќе пристигна, а јас сеуште бев во шок. Мојот брат ќе остане дома таа ноќ, и јас ќе
спиење во ТВ-соба. Мојот брат
рече дека е уморен и дека оди во кревет. Тетка ми го подготви креветот на брат ми, го стави во кревет и
се врати кај мене.

Потоа почнавме повторно да се бакнуваме. Додека тетка ми го подготвуваше креветот на брат ми, јас
го отворив креветот на кој требаше да спијам и го направив за двајца. I
ја ставив мојата тетка на мојот кревет и овој пат започна
да ја соблече облеката и почна да ја грабнува својата мокра пичка под сукната. Тоа
беше пријатно и за мене и за него. Креветот не беше доволно за нас, отидовме до
земја.

Во Меѓувреме, тетка ми ја заклучи вратата од собата со клучот
потоа се врати на подот. Додека лежев на грб на подот
тетка ми почна да си игра со мојот кур. Никогаш не сакав овој момент да заврши и кога
тетка ми го соблече сето она што го носела
имаше една слика која беше навистина тешко да се поднесе. Тетката ми ги симна тренерките од нозете и почна да седи на
мојот кур, свртен кон мене .

Тој скокаше од една страна и стенкаше дека е прекрасен.
Ги галев нејзините гради додека јас бев ебано неактивен, а понекогаш и
ги гризеше кога ме допираше. На тетка ми и се допадна многу. Потоа
тетка ми одеднаш почна да забрзува и пичката почна да ми го стискаше курот повеќе
.
Во тој момент, сфатив дека тетка ми доаѓа, и почнав да удирам на дното . Тетка ми рече дека иеее и грчевито ејакулирано
и потоа ја испразнив целата своја сперма во нејзината пичка. Таа го врзуваше
бидејќи таа родила порано, така што немаше можност да имаат дете, јас
лесно ми ги фрлија сите деца од главата.

Откако се одмора за забивање, тетка ми повторно праша и
откако ја ебев уште еден пост, ја пратив на брат ми. Мојот брат мораше да замине рано наутро
тој ја напуштил куќата во 5 часот. Како што не можев
спијам, слушнав како чука вратата на брат ми и
Отидов право во собата на тетка ми. Ова ќе го објаснам во мојата следна статија.

Забелешка: ако има млади
дами или брачни двојки од Самсун и неговата околина кои сакаат да имаат врска со мене, можеме да ми напишеме и да се сретнеме.
Можете да бидете сигурни дека нема да зажалите. Бидејќи повеќе ми е гајле за предиграта отколку за ебењето
. Не почнувам да работам без да ја празнам жена ми додека се ебам

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 weeks ago 22  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In