Advertising

sexo hotel


Здраво, Јас Сум Гамзе, имам 30 години
сега имам 12 години и сум во брак. Се оженив со љубов кога имав 18 години
и откако се оженив, се затворив по своја волја. Се наоѓа во Минхен, Германија. Мојот сопруг и јас се на добро во секој начин и нашиот секс
животот одеше добро. И ние имаме соништа како и сите други
но, ние не беа во потрага по различни возбудувања кај други мажи и
жени. Па ние
животот го живеат обични луѓе. Се разбира, јас и мојот сопруг бевме таму и пукавме со продорни погледи на
и други мажи и жени .
Но, тоа беа невини бегства и
не се притискавме еден со друг за тоа.

Бев девица пред бракот и не се имаше
многу секс. Во училиштето направив
пријатели со момчиња, ги бакна и имаше секс без соблекување
. Само некој (Хакан) ми ги лижеше градите и
ми ја галеше пичката низ гаќичките. Исто така
Го грабна курот На Хакан од внатре.
Во тоа време, курот На Хакан беше преголем за мене. Но
беше повеќе од тоа, само тоа го поминав за сексот. Кога училиштето
условите завршија, нашиот однос со Хакан заврши. Јас не
плаче или пролева солзи по неа, затоа што јас
не бев заљубен во неа и знаев дека нема да се омажам за неа. Но
за време на нашата врска, тој секогаш ми велеше: “Ако се омажиш за некој друг освен мене, ова е
ја ебев твојата пичка што ја милував, но не можев да ја ебам.
Би сакал!”би го рекол тоа. Во тоа време, за да не го навредам, реков: “Добро!”Би рекол.

Неколку години
пред мојот брак и во текот на мојот брак, јас ниту видов ниту слушнав Од Хакан , до неодамна имав вечерно кафе
во кафуле во Минхен центар (На Мариенплац) со мојата девојка .
Се сретнавме со Очите На Хакан во кафетеријата и двајцата запревме.
Потоа се свртела и ми рекла: “Здраво!”
додека не кажеш. Не знаев како да се однесувам, иако, како
учтивост, ” Здраво!”Реков. По краткиот разговор, таа
ме праша за мојот телефонски број, и јас го даде без никакви скриени мотиви. Откако тој
се сетив што ми кажа порано и испаничив. Што ако
навистина сакаше да ме ебе? Сепак, иако не се заебавав со него, јас
имаше афера.
Сите работи ми минуваа низ главата, се прашувам дали е мојот број?
како да се пресоблекувам. Но, како јас се случува да се објасни на мојот сопруг причината
? Хакан, исто така, може да ми се закани дека ќе му кажам на мојот сопруг. Со овие
мешани чувства, го направив мојот пат до дома…

Ми се јави пред да се вратам дома
и ми понуди да се видиме утре. Во меѓувреме, тој доби
оженет и има деца.
Кога го слушнав ова, ми олесна и ја прифатив понудата. Она што се случува во училиштето треба да се
минатото било минато и требало да се заборави
.
Со тие измешани чувства одлучив да се сретнам со него.

Следниот ден, се сретнавме во еден затворен ресторан (надвор од Центарот на Минхен, и двајцата сме венчани, знаете) . Ние двајцата
почна да разговараат малку срамежливо, но како што разговорот напредуваше, необични и
срамежливоста избледе. Додека си кажувавме еден на друг за нашиот семеен и деловен живот, се разбира, би било во ред да не зборуваме за
старите денови .
Како што се сеќавам на тие денови, мислите на
како се посакувавме еден со друг кога бевме со неа, но дека ние
мораше да го одложи нашите животи поради невиноста, истрча
низ мојот ум, но јас не
не и кажувај. Тој беше оној кој направи круга и зборуваше за
колку е тешко да се запрат желбите во младоста и
колку плитки се нашите мисли.
И потоа следува клучното прашање :Дали
се сеќаваш на моето ветување? праша.
Реков дека се сеќавам, но дека овие беа невини младешки соништа
и нема да се оствари. Тој исто така рече дека
ништо емоционално не може да се развие меѓу нас после овој пат и дека нашата
мислам дека возраста е доста напредната. Тој зборуваше за тоа како да се
инспирирани од деновите на младите кои ќе ги доживееме од сега па натаму, и да создадеме
кратка возбуда во нашиот обичен напреден живот .

Всушност,
беше во право. После тоа изгледаше
невозможно е да се доживее таква возбуда и да избега од обичните во нашите животи, но јас не му го покажа тоа.
Хакан
кажувајќи дека не отишол подалеку од неколку авантури за сексот по бракот. Додека мислев зошто да не, јас бев притискање на ѕидот каде што
мамењето е лошо .
Од друга страна, мислев дека се ограничуваме на таков морален
вредности во џабе
за да можеме да уживаме во животот
. Како Што Споменав Заев на овие теми, така и
беше мокар од контрадикторноста во мојот ум.
Размислувајќи за дик Хакан што го погалував претходно, но не можев да го пробам
возење
јас сум луд.

Хакан, ” Ние
еден ден ќе се сретнеме, ќе ја завршиме нашата незавршена работа и работата ќе биде
затворено е!”тој рече, искушувајќи ме и носејќи ме тава за пржење.
Јас не разбирам како тоа одеднаш излезе од мојата уста,
“Добро тогаш!”Реков. Тој ми кажа дека можеме да се сретнеме во Тегернзе надвор Од Минхен (50 километри) и да го доживееме она што не можеме
да живееме без да ги гледаме луѓето во хотел. “Добро, ќе направиме
следната недела нема да зборуваме за тоа!”Реков. Беше многу среќен
и рече: “Се разбира, тоа нема да се случи повторно, ако не сакате!”реков.

Една недела подоцна се видовме и
дојдете заедно. Речиси и да немаше некој да не познава каде и да бевме. И тоа ми олесна многу, бидејќи
на крајот се посрамоти. Кога ќе влеземе во нашата соба во хотелот , ние
најпрво се сместивме во седиштата. Тогаш Хакан подготви лесен алкохолен и енергетски пијалак
за мене и почнав да пијам. Тој седеше до мене, јас
го чувствувам нејзиниот здив на вратот. Почна полека да ја бакнува
. Како телото да ми го удри струја. Иако ги знаев овие
бакнежи, откако мојот сопруг звучеше чудно.
Разбирање на моите измешани чувства,
неговите раце се пресели во моите нозе и од таму до мојот задник за брз резултат
. Како што милува, така и јас
Бев опуштање, моите нозе ќе се отвори на сопствените, дозволувајќи му на рацете
за полесно да ја добијам пичката.
Неговите усни ги допреа моите
чека да му ги возврати бакнежите. Сега јас беше цицање на неговиот
со усните и
дај му го тоа што го сака.

Одеднаш ме прегрна и ме погледна кон креветот. Кога лежев на креветот , ја
рацете отиде на мојот пичка и почнав да
милувај ги моите влажни, отечени усни
. Ме гледаше додека се соблекуваше. Кога лежеше до мене на креветот
почна да ме соблекува и
Ми останаа со градници. Неговиот кур ми го допираше папокот, и по дик на мојот сопруг, разбрав подобро дека сум во право
за нејзината големина .
Откако го соблеков градникот на церемонија
ми ги лижеше градите и
ми ја зеде пичката од рацете. Потоа
таа почна да го истражува целото тело со нејзиниот јазик. Ми го лижеше вратот, моите цицки,
мојот стомак и изложување на моите пички со тоа што го влече
надвор од гаќичките. Сега се голи и
лижењето конечно стигна до мојата пичка. Тој
почна да ме нервира ново избричена пичка со јазикот.
Ја чувствувам топлината на неговиот кур на мојот стомак
и
лижење на нозе
доволно за да имам прв оргазам. Водите се излеваат како поплави, и тој
продолжи да цица.

Ова го покажува 69,
ми беше задоволство да го ставам твојот кур во уста.
Мислам дека е време сега, рече, ” ајде еби ме!
Ми ја налути пичката, сега подели ја, дај ми ја цуцлата, стави ја во неа
јас!”Дадов порака дека сум подготвен.
“Не брзајте, уживајте во моментот,
Чекав толку долго за да ја ебам пичката и ја имам
не ебев никого за една недела само за да се нахранам. Не грижи се, ќе те ебам најмалку три пати
!”реков. Тој ме стави во сите четири позиција и
почна да ми го трга курот од позади. Кога му влезе курот во устата на мојата пичка
Се враќав и се обидував да му го пушам курот
. Го зема својот кур
надвор и продолжува да ми ја трие пичката на усните
го правев. Тогаш одеднаш тој ја пикна главата во и јас се протегала назад
повторно. Половина од неговиот кур беше во мене сега, и
тоа беше големо задоволство за него, поради неговата дебелина. “Дојди
на, стави го остатокот од тоа, така што ништо не се остави надвор,
еби ме со боцкање!”Бев глув а сега мрморам.

“Имаш прекрасна пичка, тоа е
на оган и се уште тесни за нејзината возраст.
Ќе ја хранам твојата пичка со мојот кур, ќе
не заборавајте на вкусот!”тој го кажа тоа. Во меѓувреме, тој полека се вовлекуваше
остатокот од неговиот кур, понекогаш го влече во кратки интервали и ставање на
ми се врати вишокот во пичето.
Кога ги почувствував неговите јајца во мојот задник, се чувствував како да има
ми го скина стапчето во пичката и ми ја искина пичката
.
Во исто време, јас бев лут за тоа што не го доживеав овој вкус претходно . Што се случи по бракот беше за неговата
среќа, други курови не можеа да се вкусат
. Тоа е тоа, јас
го скршив ланецот и уживав во него.

Откако Хакан си го искорнал курот, тој
остана така некое време. Тоа беше како да неговиот кур беше против мојот грлото на матката
. “Навикни се на пички, душо
излегува дека пенисот на вашиот сопруг не бил доволно голем
инаку немаше да ти биде тешко да го добиеш!”тој
почна полека да влегува и излегува. Јас реков: “Дојдете
заврши ја твојата незавршена работа, ова е твојата пичка сега,
еби ја! Нека мојата пичка види како е да се ебеш!”Јас тоа го кажував.
Во меѓувреме, “оххх пичку матер! “Сакав да го отпуштам. Го забрзал
неговиот став е во врска со мојот говор .
И јас реков, ” Да,
искорни го така, силно, грубо еби ја мојата пичка, еби го курот
!”Јас го направив тоа побрзо
. Кур влегува во мене како клипот на моторот

излегувам, ме доближува до брз оргазам . Ми ги грабаше градите додека ми ја ебеше пичката, ме штипеше
јас насекаде. И офсајд, јас
ќе доживеете оргазам како никогаш досега.

“Готов сум!”кога си реков,” Ова Е само
почнувајќи, дали некогаш ќе ја оставам оваа пичка со еднократен ебач
? Но, прво, ајде да го вкусиме твојот газ!”
ми ја извади пичката и почна да ми ја трие во задникот
. Се чинеше дека да се спротивстави, но сакав мојот газ, што не го даде дури и мојот сопруг
повеќе од 1-2 пати, да се ебеш со овој прекрасен кур
. Хакан плукна во мојот задник и полека
почна да ме масира со неговиот прст. По некое време,

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 weeks ago 20  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In