Advertising

mobile hotel


имате полни гради и колкови со големина на диња.. Имам кожа од пченица и долга црна коса..
Јас сум бил во брак 20 години со моите две ќерки, една 19 и една 17.. Маж ми има 42 години, згоден, 170, 70 кила..
пред нашата куќа бидејќи е мала градина, некои роднини често не посетуваат. Седиме во градината и разговараме.. моите браќа доаѓаат кај нас од Мерсин и остануваат неколку дена.. со сопругата и трите ќерки.. многу го сака сексот.. со мојот сопруг тие секогаш зборуваа за жените за секс.. понекогаш и внатрешно. Ако мојот сопруг е надвор, тоа ќе го гледа како можност и ќе ме удри по колковите.. Реков дека е срамота за него, што правиш ти, што да правам јас?
Мислам, ако му дадев лице, ќе ме ебеше само тоа.. ама не му дадов шанса..

вујко ми на маж ми доаѓаше со жена му.. тие доаѓаат и си одат најмалку три пати неделно, тие доаѓаат и си одат.. кога јадевме една вечер, тие се вратија и ги примивме, но тие не јадеа.. мојот сопруг пиеше ракија, а вујко му почна да пие заедно.. разговорот беше толку пријатен што мојот сопруг зборуваше многу кога пиеше. Тој кажуваше шеги и не тераше сите да пиеме.. но, кога тој го пропушти таа вечер, тој влезе внатре и протекоа.. Му кажав на вујко му дека се предал.. тој отиде да го погледне, а јас отидов по него.. кога го виде мојот сопруг како протекува, се осмели да ме прегрне во ходникот и почна да ме бакнува на вратот.. и децата беа внатре, стоп. Реков дека момчињата можат да не слушнат внатре.. Рече дека те сакам долго време.. Му реков дека сме роднини, а потоа реков дека сум среќен со мојот сопруг..
Рече дека ќе те има без оглед на се, и излезе.. Кога жена му беше љубопитна и праша каде си, тој рече дека отидов во тоалетот.. По некое време седеа, тие отидоа и јас се спакував и отидов во кревет.. Но, она што ми го кажа вујко ми, ме изнервира и ми се допадна.. од некого. Многу е убаво да се види вниманието и да се слушнат тие зборови..Размислував што да правам..
Следниот ден ми се јави на телефон и разговаравме, но сеуште не го покажав своето срце.. ама сакав.. ми кажуваше дека ќе ти го испијам и курот.. тоа ме провоцираше.. Се надевав дека ќе има шанса да биде со мене и да се грижи за мене.. маж ми ме ебе. и се хранеше.. дури и сакаше да се ебе секој ден, но не можев да го чувствувам тоа секој ден.. па бев полн со кур.. курот на маж ми беше околу 17 сантиметри, но беше дебел кур, секој пат кога се обидуваше да го ебе, дури и да ми беше мокар во пичката, јас бев повреден кога го вметнував.. Мислам дека курот на маж ми беше дебел..
но, не знам зошто мојата мила сакаше да се заебава со некој друг..
Мислев да му кажам на маж ми за ова.. бидејќи со мојот сопруг тој секогаш гледаше порно и секогаш ме прашуваше дали сакам да се заебавам со други мажи.. Се обидов да го објаснам случајот на вујко му со ова на ум, се разбира..

беше девојка некое време и потоа ме праша дали сакаш.. Реков не, доволно си.. мој
мажот всушност ги повредил големите и широки колкови на сопругата.. рече дека отсекогаш сум сакал да ебам.. Бев среќна кога го слушнав ова.. но, не сакав да зборувам за тоа повеќе затоа што мојот сопруг ми кажа дека сака да ми дозволи и да ја ебам неговата жена..
една вечер тој ме замоли да одам кај чичковците.. Реков што ќе направиме.. можеме да разговараме навечер.. Реков како да не сакам, како што сакаш ти.. да речеме дека е во ред и да одиме после вечерата.. јави му се на вујко му и види дали се слободни ме праша дали имам филм.. Мислам дека има соба.

Тие не беа далеку, па ние бевме таму за 5 минути најмногу.. седевме, жената ми правеше чај и пиеше. Мојот сопруг ме праша дали ќе облечеш филм, а вујко му рече дека гледаме порно филм.. жената ми кажа што е.. дали имате било каква друга работа, што ќе се случи со нејзиниот сопруг, рече тој.. Кога таа праша дали ние не сме доволно за вас, нејзиниот сопруг, исто така, праша, се разбира, но ова е само филм.. ние тоа го видовме и граѓаните дадоа свои коментари.. но, јас и неговата сопруга не рековме ништо.. пичката ми беше мокра, но не можев да кажам ништо.. Реков да одиме во тоалет и да ја измиеме жена ми дојде по мене кога ме праша што се случило, реков види што сум станал од филмот.. тој се смееше.. всушност, тој рече дека мајка ми станала кисела..
филмот требаше да заврши, но беше рано.. неговиот чичко ме праша дали треба да ставам друг филм, мојот сопруг рече стави го.. тој стави уште еден филм, тоа беше гангбанг филм.. откако малку гледав, маж ми ја стави раката на мојот врат и почна да ми ги гали градите.. ми ја стави раката под сукната и ми ги милуваше нозете кога дојде кај пичката, што рече, што е тоа?

нејзиниот вујко гледаше од спротивната страна и си го галеше курот.. беше очигледно од неговите тесни шорцеви дека мојот сопруг е зафатен со моите гради.. ја искористи можноста да си го извади курот и ми го покажа.. мочав, но не можев да се осмелам да кажам нешто..
жена ми донесе нешто да ме утеши, моите гради или нешто слично.. додека ми ги галиш градите.. и кога виде дека раката му е на пичката.. тој рече дека ти си многу брз и се смееш.. што да правам со мојот сопруг, филмот е многу провокативен.. кога го виде курот на маж му како камен.. седна до неа и го зеде петелот на нејзиниот сопруг во раката и почна да го гали.. нејзиниот сопруг рече да го земе во устата малку и заспа.. зедовме повеќе храброст и му го извадивме курот од мојот сопруг и му го дадовме на мојата рака.. го ставив во уста и почнав да кашлам.. но, никој од нас немаше храброст да каже, ајде да речеме жена.. секој си оди со својата жена..
Бевме блиски, додека жена му се муртеше, одеднаш ја стави раката на мојата нога и почна да се гали.. но, се плашеше од мојот сопруг.. на мојот сопруг мора да му се допадна, како да даде знак со очите како да продолжи и тој ја испружи раката кон мојот задник и го допре.. прстите му беа влажни и рече дека е срце, рече каква состојба на умот.. Ја крена главата и го праша што е ова друштвено.. Нејзиниот сопруг рече Емелин Ами.. Го допре Ли? да, толку е жешко, како да ми ја изгоре раката.. одеднаш жена му ми го допре курот и ми рече прекрасен кур со месо.. одеднаш ме праша дали можам да го наречам мој сопруг.. неговиот чичко исто така рече добро, но не ебете се, но не се ебете сами.. сите го сакаа тоа.. но поради мене, ќе му го пушам курот на вујко му.. Му го пушев курот на вујко му, а жена му го земаше курот на маж ми.. сите бевме капнати..

Ние сакаме различни работи на друго место.. Погледнав кон мојот сопруг и тој ме гледаше. Се чувствуваше како да ми го чита лицето. таа ја почувствува неговата цврстина и ми даде поинакво задоволство.. Седев на неговиот скут со моето лице свртено кон неговиот вујко и седев на неговите усни и викајќи како да му ги раскинувам усните од задоволство.. маж ми се осмели од нас и сега ја стискаше тетка му.. го сакаше тој колк во скутот плус и го допираше и галеше тој колк како што сакаше. ме замоли да останам смирен и да ејакулирам во мене.. Веќе ејакулирав многу пати.. ми ги бакнуваше градите и ми се смееше после ејакулацијата.. маж ми сеуште беше во пичката на тетка му.. и одеднаш тетка му му рече на маж ми ако сакаш да ме ебеш..Тоа што го сакаше повеќе од било што, маж ми го пикна курот во газот и почна да го ебе.. Изгледа многу го стегаше газот, па дебелиот кур на маж ми беше многу удобен..
После околу еден час секс и ебење, мојот сопруг мораше да ејакулира и тој ејакулираше во газот на тетка му.. потоа му го извади курот и тетка му седна во скутот и му ги бакна усните.. по долгиот бакнеж, се опуштивме и се истуширавме.. ние се истуширавме и седевме за време на ручекот..
си играм со курот на вујко му.. Сакав да стане.. мојот сопруг ме праша дали не си задоволен.. Реков да го направиме тоа додека не се наполниме.. тој одговори дека сте во право.. неговата тетка седеше во скутот на мојот сопруг со неговите навистина широки и убави колкови.. тој уживал во животот на тетка му.. ја допираше пичката на тетка му и се галеше и го бакнуваше секој дел до кој можеше да стигне..
се чинеше дека на никој не му беше доволно и ние бевме трпеливи, бидејќи ноќта беше долга за нашите мажи да можат да си ги кренат куровите..
Велат дека секој има две жени и два сопрузи.. сите одговорија да со насмевка..
филмот беше завршен, но се појави уште еден филм.. филмот е направен од црни жени и бели мажи, бели жени и црни мажи.. Ги гледав куровите и коментирав и реков дека ми се допаѓаат.. велеше.. Зборував со црн кур и се смеевме.. разговорите ги вознемириле сите..

мојот сопруг повторно стануваше, а неговата тетка се муртеше со неговата тетка дури и во устата..
Почнав да го земам и курот на вујко му.. кога собата стана, ми рече да станам и ми рече да седнам во уста со мојата пичка.. Само му ја ставив пичката во уста и се преправав дека седи. .. иако го имав мојот ентузијазам, не можев да добијам доволно.. можеби затоа што прв пат се случило..

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 weeks ago 21  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In