Advertising

Jane hotel


Здраво пријатели, јас сум Самет, навистина сакам да ви раскажам за едно од моите сеќавања, иако е малку долго, со сите детали. Се надевам дека ќе го прочитате и уживате до крај, без да ви стане досадно.

Како прво, дозволете ми да се претставам себеси, да, Моето име е Семет. Имам 37 години, 175 високи, 80 кг, бринета, живеам во Коња, која сака да го живее задоволството до последен момент и во активна и во пасивна улога и сака да ги поместува границите.

Моето искуство започна пред околу една година, една вечер кога барав партнер во виртуелни светови. Кога го отворив мојот профил на фејсбук, видов дека има 6 барања за пријатели, јас бев испитување и прифаќање на нивните профили за возврат, но еден од нив доби порака веднаш штом accepted.

Може ли да се видиме? пишуваше.

“Секако”, одговорив и почнав да зборувам. Рече дека се вика Ерем, имаше 24 години и беше целосно пасивен. Кога реков дека можам да бидам и активен и пасивен, тој ми одговори дека ќе биде доволно ако ти си активен за мене. Зборувавме за она што ни се допадна и уживавме за подобро да се запознаеме, нашиот начин на размислување се прилагоди и сфатив дека ги сакаме истите работи. Не можев да поверувам на моите очи кога си праќавме едни на други фотографии, таа имаше женско, сјајно и без влакна на телото. покрај тоа, тој беше мал тип.

Колковите и беа мали. како да можам да ги држам двата колкови со една рака. Откако ги испратив фотографиите на нашите лица, бев во мојата глава и почнав да сонувам за ебење на Ерем што е можно поскоро. Потоа, кога рече дека живеам сам во мојата куќа, можам да ве пречекам, за малку ќе скокнев од радост. Целосно пасивен човек кој прави се што сакам, му одговара на мојот вкус и живее сам, што повеќе би можел да побара од него,

Сега бев целосно посесивен кон Ерем и правев планови како да го ебам и да имам секс со него. Овие мисли навистина ме лутат. Беше околу 23: 30 на полноќ. Си мислев себеси дека тој живее сам некако, и ако дадам понуда, дали ќе ја прифати, ќе си го изгаснеме оганот еден на друг.

Ми пиша нешто подоцна. Што правиш сега?
“Ништо, само се туширав, разговарам со тебе гола”, рече таа.
Возбудата уште повеќе се зголеми. Реков дека можам да дојдам ако сакаш.
Ми рече: “Ако можеш да дојдеш, ќе бидам жена до утрото, ќе те прелетам преку облаците на задоволство.”

Дај ми ја адресата и веднаш ќе дојдам. Кога ја напиша адресата, ми се истури врела вода врз главата. Тој живеел во Областа Сејдиşехир во Конија. Меѓу нас беше точно 90 километри. Сите мои надежи беа уништени, бев ужасно досадно. Не можев ниту да Одам во Сајдşехир, ниту да имам место за домаќин ако дојде во Конија. Ние не може да оди подалеку од виртуелен разговор.

Како и да е, ја завршивме таа ноќ, вечерта следниот ден видов дека тој испратил безброј пораки на фејсбук.. Не бев многу заинтересиран за тоа што го напишал, бидејќи повеќе нема да биде реално. Пишував одговори, ги држев кратко за да не бидат скршени. деновите следеа. Околу 20 дена подоцна, на работа, шефот ме повика во својата соба и ми даде парче хартија со адреса и телефонски број на него.

Завршете ја вашата работа денес, утре ќе одите во Сејдиşехир, клиентот ќе ве поздрави, ќе ги земе димензиите на мебелот и ќе се врати. Веднаш помислив на Ерем, му реков на шефот, брате, имам пријател војник таму, ќе го посетам кога ќе завршам, во ред? Тоа е во ред, но не задоцнувајте-напиша тој. Имав тешка ноќ, возбудата ми беше голема.

Кога Дознав дека Ерем е онлајн, веднаш го напишав.
Здраво, што правиш утре? Реков јас.
Тој вели дека никогаш не работел на ист начин.
Реков, ајде, доаѓам во Сајдşехир, можеби ќе се сретнеме.
Тој рече: “во ред, секако дека ќе почекам.”
Но јас реков што ќе правиш?
Тој одговори: “можам да добијам дозвола, тоа е во ред.

Откако се туширав и се подготвував, отидов во кревет, ја завршив работата до пладне следниот ден и му се јавив на Ерем на телефон.

Кога ќе кажам дека сум готов, заземам позиција, тој ми одговори, ” Дојди.”Кога отидов на адресата што ја даде, видов дека има 4-катна зграда во близина на Центарот. Кога се јавив на телефон, те видов и ти реков да дојдеш на 2-ри кат, број 4. Брзо се качив по скалите. Пред да заѕвони ѕвончето, вратата се отвори. Можев да му го видам само лицето од вратата. Рече да влеземе. Не можев да им верувам на очите кога влегував. Тој беше во облеката што ја напишав претходната ноќ додека муабетев и што ми се допадна.

Црн фустан кој ги открива сите тесни фитинг линии на нејзиното тело, почнувајќи веднаш над нејзините гради и завршувајќи во половината од нејзините колкови, оставајќи ги рамената изложени, црни чорапи достигнувајќи ги колената под неа и долги потпетици. Не знаев дека нејзината долга коса е долга. Таа стана вистинска дама со шминка.

Бев во можност да го отфрлам ефектот врз мене и да кажам дека си многу убава. Влегов во собата и седнав во средината на три седишта, собата седеше веднаш до мене. Не можев да ги тргнам очите од голата кожа на нејзините мазни прекрасни нозе и сакав да ја бакнам.

Рече што можам да ти понудам чај, кафе или нешто ладно. Можам само да ти кажам. “Земи го тогаш, јас сум твое, пијте го во твоето срце”, рече тој, насмевнувајќи се.

Полека ја движев раката на нејзините нозе, ги допирав и галев, и почнав да лазам нагоре. Се наведнав и ги бакнав неговите усни додека го гледав неговото лице, собата ми одговори и почнавме да се бакнуваме. Како што полека кружев околу нејзините усни бакнувајќи ја брадата и страните, не седев во мојата рака, галејќи и галејќи меѓу нозете и колковите. Како што се повлеков назад и го погледнав, тој ја грабна мојата маица и полека ја соблече, се наведна и ги бакна моите гради, кога се наведнав назад на каучот, моите гради се лизнаа меѓу нозете бакнувајќи ми го стомакот, тој клекна пред мене, ми го откопча појасот и панталоните, висеше и ја соблече и ја фрли на страна. Толку сум возбудена што го држам крајот на боксер и гледам во моето лице, ќе го видам во живо сега, кажувајќи го ова и спушти. Кога мојот стврднат петел излезе, тој грабна нејзиното тело со раката и го галеше полека, а потоа се наведна и го зеде нежно во устата. Ми беше задоволство да ја почувствувам твојата топла и мокра уста од мојот кур. По ставање во и надвор од устата на половина пат до неколку пати, тој дојде нежно со притискање и лижење неговиот јазик од дното на мојот кур на главата и брзо го стави назад во устата. овој пат тој ме излудуваше обидувајќи се да го земе длабоко во устата.

Откако го извадив боксерот и го фрлив, бев целосно гол. Ерем долго време ми го лижеше курот, уживајќи во него. од време на време ми ги цицаше јајцата, а понекогаш додека лижеше, се лизгаше и играше од дното на моите јајца до мојата дупка. Летав над облаците со задоволство. потоа се сврте кон мојот кур повторно, ставајќи го речиси сето тоа во неговата уста и вадејќи го, извикувајќи и цицајќи го, цицајќи како цицање чаши. Во тоа време, бев супер со мојот стенка глас, бејби, го лижев побрзо, ги ставив сите во твојата уста, многу убаво, продолжував, ти ја држев косата и ме бесеше.

Станав и му го ставив курот во уста додека тој беше на колена. Ја држев за главата, влегував и излегував од нејзината уста брзо, притискајќи да го вметнам целиот пат надолу. очите му се кинеа, се чувствуваше како да се гуши, здивот му се задушуваше, а плунката од устата му течеше околу курот. Додека зборуваше, рече дека му се допаѓа тешко, па му го давав тоа што го сакаше. Јас пикнав мојот кур на целиот пат и чекаше додека јас се наведна и удира тешко на неа изложени колкот, каде што фустан беше влечен нагоре и таа уживаше во тоа и вреска од задоволство.

Одеднаш го повлеков курот и се наведнав и му го притиснав на усните додека го бакнав силно, враќајќи го на тепихот и влегувајќи меѓу нозете. Нејзиниот фустан беше подигнат и нејзиниот кур и задник беа пред мене, бидејќи таа не носеше гаќички. Ги притиснав нозете и ги кренав колковите во воздух, нејзиниот цврст задник изгледаше одлично пред мене. Кога го стиснав јазикот и почнав да го лижам, тој го задржа здивот и стенкаше, “ти си одлична, лижеш, љубов моја, да.”Си играв со неговата дупка со тоа што мојот јазик напред и назад, лижејќи ги страните и обидувајќи се да го притиснам во него од време на време, тој стенкаше додека лижев, јас станував пожешка кога го слушнав неговиот глас. Кога го лижев јазикот од време на време и му го пикав во јајцата и курот, тој ме притискаше и ме туркаше да се вратам во неговата дупка. лижејќи го нејзиниот задник со задоволство и лижејќи го влажно,

По некое време престанав да лижам и да се наведнувам над него и повторно го бакнав во усните, чувствувајќи го твојот здив на мојот здив реков дека сакам да те ебам, сега сакам да бидам во твојата тесна дупка. Тој кимна со главата, јас се повлече назад и легна на земјата. Ерм стана и го соблече тоа што го носеше и собата беше целосно гола како мене. Потоа тој донесе лубрикант од следниот прозорец и тогаш го ставив кондомот на курот. ерем кремот прво беше применет либерално на мојот кур, а потоа на неговата дупка. Тој седна на мојот скут во астрид позиција, грабна мојот кур со раката, го стави во неговата дупка и почна да седи тивко. тој се бореше на прво место и туркаше и повлекуваше. Јас, од друга страна, станував нестрплив од дното и си го туркав курот за да можам да го вметнам што е можно поскоро. тој ме сопна и ја презеде контролата, полека и со вежбање ми го зема курот. Кога конечно влезе, му викав” ох ” и тој само чекаше да се навикне на тоа. “Премногу голем”, прошепоти таа, со тесни, напнато лице.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 weeks ago 22  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In