Advertising

brent hotel


Сакам да ви раскажам за еден инцидент со кој живеев со тетка ми. Нашата тетка е
висока 1,70 см бринета слатка жена со рибно месо. Кога нејзиниот сопруг е во странство
таа ќе дојде кај нас на одмор кога и да можеше, секој
кога дојде, сонував дека ќе ја ебам овој пат, но тоа не се случи, бев засрамен, не можев да ја хранам
да спие, но бидејќи нашата куќа беше преполн, таа
Морав да останам во иста соба со неа навечер . Тетка ми имаше проблеми со спиењето.
Таа почна да зема лекови. Јас само
слушнале за
тоа.

таа не спиеше и веднаш зеде таблета за спиење и отиде во кревет по чекање за 1 час,
Јас проверив да се види дали таа спиеше и таа спиеше
меко мојот кур беше полна јас веднаш падна нејзината тежина и почна да ја лижат
пичка како да бев свесен дека таа се ебеше мојата пичка беше исклучително
водата и премореноста низ која поминував со години требаше да
а внатре живеат гласовите. Татко ми влезе во собата.
Внимателно ја свртив главата да видам дали сите спијат. Внимателно ја свртив главата да видам дали сите спијат. Тој ја направи мојата
планови. Тој научил од мајка ми дека ќе се земе апчиња за спиење денес,
и без да прави ништо, тој почна да ја ебе директно
во неговата пичка. Откако стискал 10 минути, се испразнил во салфетката и ја напуштил собата. I
Веднаш отидов во акција, ја отворив пичката на тетка ми и почнав да се ебам и
ејакулирана на стомакот на тетка ми како виорот јас
снимив што и направив, ја гледам секогаш кога мастурбирам, тоа е многу убаво чувство

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
6 months ago 82  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In