Advertising

bangala hotel


Имам 35 години и 15 години сум во брак. Ја обожувам жена ми уште од првиот пат кога ја видов,
таа сега има 45 години. Таа е 1,65 метри висока жена со полни големи колкови и големи
таа е вдовица повеќе од 20 години. Со години
Јас нацртав 31 со неговиот сон.
Седевме заедно и го гледавме секој негов потег во секој момент . Но, не можев ни да добијам пристоен слободен удар. Еден
ноќ, додека тој спиеше, отидов во неговата соба и бев малку пијан. Тој легнал на креветот и
прегрни ја одзади. Тој покажа големи реакции и ми рече да си одам.
Очигледно, оваа работа не може да биде доброволна, решив дека ќе го ставам на спиење и
заеби го тоа. Минатото лето кампувавме заедно, престојувавме во шатор.
Една вечер пиеле вотки . И му ставив апчиња за спиење во пијалокот. Секогаш
Бевме заедно во истиот шатор. Местото каде заспа мојата свекрва
тие беа разделени со завеса. Подоцна во ноќта,
сите почнаа да ‘ рчат, а јас, со возбудата на годините, полека ја подадов раката
под завесата на креветот на мојата свекрва, таа
лежев далеку напред, моите прсти едвај се допираа
нејзиниот задник. Моето срце
ќе престане со возбудата.

Ја ставам раката во нозете на неговите тенки и лабави шорцеви, јас
ја испружив раката до ниво на неговиот задник, немаше гаќи под него. Тој бил глув и неговиот
нозете почнаа да горат како пламен. Со малку тешкотии, ги влечев шорцевите надолу и од неговиот задник
беше свртен кон мене и назад, јас би можеле лесно
стави му го прстот во дупката. Откако ќе допрете некое време
Ја ставив главата под завесата и почнав да му го лижам газот.
Тој не бил под влијание на апчиња за спиење. Тоа ми даде голема доза на инспирација и
Полека се спуштав до завесата. Ги соблеков гаќите
и го притисна мојот похотлив кур во неговиот влажен шупак
. Почнав полека да се движам. момент
Ги галев нејзините огромни гради со раката. Си го пикнав курот
во нејзиниот цврст задник како оган и беше толку тесно. Неможам да ве
ако ти треба уште многу време, ќе ти пукнам во газот, во годините. Отидов и легнав.
Кога се разбудив следното утро, остварив контакт со очите со мајка ми, и таа веројатно
тие знаат што се случува во текот на ноќта и не реагираат на ниту еден начин.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
4 months ago 73  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In